Kurumsal

Temelleri 2001 yılında atılan Tatbak; 2005 yılına kadar Hakmar bünyesinde faaliyetlerine devam etmiş, daha sonra açılışını yaptığı Pendik-Alt Kaynarca şubesiyle müşterisine merhaba demiştir. 2015 yılına gelindiğinde Anadolu Yakasında 73, Avrupa Yakasında 10 şubesiyle hizmet vermektedir. 2015 yılı itibariyle; günlük olarak 7 bin adet yaş pasta ve 250’nin üzerinde ürün çeşidiyle üretim yapan Tatbak; helal sertifikası ile de güven vermekte, kuruyemiş ve meyve gibi günlük ürünlerini üretici firmadan almaktadır. Tatbak; ürünlerini kendi mağazası ve Hakmar Mağazaları içerisinde bulunan stantlarında halka sunmaktadır. Ürünler günlük olup, satılmayan ürün bir sonraki güne bırakılmadan geri toplanır. Temiz, itinalı ve özverili bir çalışma alanı olan Tatbak İmalathanesinde 700, Fabrika Satış Mağazalarımızda 600, toplamda 1300 personel kadrosuyla baklava, sarma, kadayıf, kuru pasta gibi Tatbak departmanlarında hazırlanan ürünler fırınlanıp; şerbetleme, paketleme, kolileme ve hassas terazilerde tek tek tartılması yapılarak; sevkiyata hazır hale getiriliyor. Tatbak’ın vizyonu; gıda sektöründe sürekli gelişimi hedef alan, müşteri memnuniyetini sağlayan, güvenilir ve saygın bir kuruluş olmaktır. Tatbak’ın misyonu; firmanın sahip olduğu bilgi ve finans kaynaklarını katma değere dönüştürerek sürekli geliştirmek ve kaliteyi en uyguna üreterek müşterisine sunmaktır. Tatbak; vizyonu ve misyonu gereği kaliteli, hesaplı ve toplumdaki her bireyin damak tadına hitâb eden ürünleri; piyasaya sunan, sektöründe saygın bir firmadır.

Neden Biz?

Misyon

Sektöründe, değişen müşteri beklentilerini dikkate alarak, gıda güvenliği ve helal şartlara uygun, kaliteden kesinlikle ödün vermeden geleneksel yöntemlere bağlı, günlük üretimi ile müşterilerimizin damak tadına hitap eden, keyif ve lezzet veren, her türlü bütçeye uygun geniş ürün yelpazesini, sizlerin beğenileri ile buluşturmaktır.

Vizyon

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını ve sektörün gelişimini, yenilikçi bir bakış açısı ile takip ederek, “Tatbak” adını sektörün önder ve itibarlı markalarından biri kılmak.

Değerler ve İlkelerimiz

Kurulduğu günden itibaren “önce insan, önce sağlık” ilkesini esas alan firmamız, tüm süreçlerinde, insanı değerler ve ilkelerle hareket eden bir şirket olmayı hedeflemiştir.
Değerlerimiz bizi birarada tutar…
Değerlerimiz
Müşteri odaklı,
Çalışan memnuniyetini esas alan,
Takım çalışmasına dayalı,
Güvenilir ve ilkeli,
Saygın ve hoşgörülü,
Çevreye duyarlı,
Sorumluluğunun bilincinde,
Kaliteyi esas alan,

Temel Kalite Politikamız

ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKAMIZ

UNLU MAMÜLER SEKTÖRÜNDE GÜVENİLİR BİR MARKA OLMAYI AMAÇLAYAN TATBAK GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

• “KALİTE TESADÜF DEĞİL TECRÜBEDİR” ANLAYIŞIYLA;

• YÜKSEK STANDARTTA VE KALİTESİ GARANTİ EDİLMİŞ BİR SİSTEMDE ÇALIŞMAYI,

• HEM YASAL DÜZENLEMELERİ SÜREKLİ YAKINDAN TAKİP ETMEYİ HEM DE AHLAKİ OLARAK İNSANA YAKIŞIR BİR HİZMET VERMEYİ,

• SÜREKLİ DAHA İYİ BİR KALİTEDE HİZMET VERMEK İÇİN “SÜREKLİ İYİLEŞTİRME” KAVRAMINA SİSTEMDE AĞIRILIK VERMEYİ,

• KALİTE GIDA VE ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİNİ TÜM ÇALIŞALARIN KATILIMI İLE UYGULMAYI VE ETKİNLİĞİNİ SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEYİ,

• BU HUSSUSLARIN SAĞLAMADA ISO 9001 ,14001 VE ISO 22000 STANDARTLARINI KLAVUZ OLARAK ALMAYI,

• İNSAN SAĞLIĞINDAN ÖDÜN VERMEDEN, SAĞLIKLI VE HİJYENİK ŞARTLARDA ÜRETİM YAPARAK, ÜRÜN GÜVENLİĞİ VE KALİTESİNİN KORUNMASINI SAĞLAMAYI,

• LABORATUAR VE AR-GE ÇALIŞMALARI İLE ÜRÜN KALİTESİNİ ARTTIRMAYI,

• MÜŞTERİ İSTEKLERİNE DUYARLI OLMAYI,

“DOĞAYI SAYGI” ilkesiyle hareketle bütün Unlu Mamuller ve Şerbetli Tatlı üretimi faaliyetlerinin çevresel etkisini minimuma indirmeyi amaçlayan firmamızın şirket yönetimi, çevreye zarar vermemek konusunda sürekli olarak dikkatli olacak ve doğal kaynakları korumanın yollarını arayacaktır. Bu amaçla çevreyi kirleten atıklarımızın belirlenen kaplarda biriktirerek ilgili kurum ve kuruluşlara teslim etmektedir.

Hedefimiz çevreyi korumak ve daha da yaşanılır bir hale getirmek için daha etkin faaliyetler gerçekleştirerek bu faaliyetleri sürdürmek ve bunları etkin bir şekilde sonlandırmaktır.

Kurduğumuz Çevre Yönetim Sistemini sürekli geliştirmek ve çevre kirliliğini önlemek amacıyla tüm çalışanlarına eğitim vermeyi, eğitim sürekliliğini, yürürlükte bulunan çevreyle ilgili mevzuat ve idari düzenlemelere, kendiliğinden tabi olduğu diğer şartlara uymayı kabul ve taahhüt ederi.

Kalite, Çevre ve Gıda Politikası olarak benimser, tüm yönetici ve personelin tam katılımla kalite politikasına uygun davranmasının zorunlu olduğunu duyurur, bunu için gerekli her türlü kaynak tahsisini taahhüt eder.

KALİTE GIDA VE ÇEVRE GÜVENLİĞİ POLİTİKASI OLARAK BELİRLER.